Pokoje


pokój nr 1

Cena od 40 PLN

liczba osób: 3,

Pokój 3-osobowy położony na parterze z łazienką i aneksem kuchennym, tv, wifi. W pokoju znajduje się 2-osobowe łóżko + 1-osobowe, szafa, stół + krzesła. Aneks kuchenny składa się z kuchenki elektrycznej, lodówki, czajnika elektryczego, naczyń. W łazience jest kabina prysznicowa, umywalka, wc, suszarka do włosów.

więcej


pokój nr 2

Cena od 40 PLN

liczba osób: 4,

Pokój 4-osobowy położony na parterze z łazienką i aneksem kuchennym, tv, wifi. W pokoju znajduje się 2 łóżka 2-osobowe , szafa, ława+fotele. Aneks kuchenny składa się z kuchenki elektrycznej, lodówki, czajnika elektryczego, naczyń. W łazience jest kabina prysznicowa, umywalka, wc, suszarka do włosów.

więcej


pokój nr 3

Cena od 45 PLN

liczba osób: 2,

Pokój 2-osobowy położony na parterze z łazienką i aneksem kuchennym, tv, wifi. W pokoju znajdują się dwa 1-osobowe łóżka, szafa, szafka nocna, stół. Aneks kuchenny składa się z kuchenki elektrycznej, lodówki, czajnika elektryczego, naczyń. W łazience jest kabina prysznicowa, umywalka, wc, suszarka do włosów.

więcej


pokój nr 11

Cena od 45 PLN

liczba osób: 2,

Pokój 2-osobowy położony na i piętrze z łazienką i aneksem kuchennym, tv, wifi. W pokoju znajduje się 2-osobowe łóżko , stół + fotele. Aneks kuchenny składa się z kuchenki elektrycznej, lodówki, czajnika elektryczego, naczyń. W łazience jest kabina prysznicowa, umywalka, wc.

więcej


pokój nr 12

Cena od 45 PLN

liczba osób: 2,

Pokój 2-osobowy położony na I piętrze z łazienką i aneksem kuchennym, tv, wifi. W pokoju znajduje się 2-osobowe łóżko, szafa,  szafka nocna, stół + krzesła. Aneks kuchenny składa się z kuchenki elektrycznej, lodówki, czajnika elektryczego, naczyń. W łazience jest kabina prysznicowa, umywalka, wc, suszarka do włosów.

więcej


pokój nr 14

Cena od 40 PLN

liczba osób: 2,

Pokój 2-osobowy położony na I piętrze z łazienką i aneksem kuchennym, tv, wifi. W pokoju znajduje się łóżko 2-osobowe i 1-osobowe, szafa, 2 szafki nocne, stół + fotele. Aneks kuchenny składa się z kuchenki elektrycznej, lodówki, czajnika elektryczego, naczyń. W łazience jest kabina prysznicowa, umywalka, wc, suszarka do włosów. Pokój położony jest najbliżej tarasu widokowego.

więcej


pokój nr 21

Cena od 40 PLN

liczba osób: 4,

Pokój 4-osobowy  typu studio 2+2 położony na II piętrze z łazienką i aneksem kuchennym, tv, wifi. W pokoju znajduje się 2-osobowe łóżko oraz dwa 1-osobowe, szafa, 2 szafki nocne, stół + krzesła. Aneks kuchenny składa się z kuchenki elektrycznej, lodówki, czajnika elektryczego, naczyń. W łazience jest kabina prysznicowa, umywalka, wc, suszarka do włosów. Z okien roztacza się widok na kotlinę jeleniogórską.

więcej


pokój nr 22

Cena od 40 PLN

liczba osób: 5,

Pokój 5-osobowy typu studio 2+3 położony na II piętrze z łazienką i aneksem kuchennym, tv, wifi. W pokoju znajduje się 2-osobowe łóżko, 1-osobowe oraz łóżko piętrowe, szafa, 2 szafki nocne, stół+krzesła. Aneks kuchenny składa się z kuchenki elektrycznej, lodówki, czajnika elektryczego, naczyń. W łazience jest kabina prysznicowa, umywalka, wc, suszarka do włosów. Z okien roztacza się piękny widok na kotlinę jeleniogórską i Śnieżkę.

więcej


pokój nr 23

Cena od 45 PLN

liczba osób: 2,

Pokój 2-osobowy położony na II piętrze z łazienką i aneksem kuchennym, tv, wifi. W pokoju znajduje się 2-osobowe łóżko, szafa, szafka nocna, stół+krzesła. Aneks kuchenny składa się z kuchenki elektrycznej, lodówki, czajnika elektryczego, naczyń. W łazience jest kabina prysznicowa, umywalka, wc, suszarka do włosów. Z okna roztacza się przepiękny widok na Śnieżkę, Kompleks Narciarski " KOPA" oraz stację narciarską Biały Jar.

więcej


pokój nr 31

Cena od 40 PLN

liczba osób: 7,

Pokój/apartament 5-osobowy położony na III piętrze z łazienką i aneksem kuchennym, tv, wifi. W pokoju znajdują  się dwa  2-osobowe łóżka + 1-osobowe, szafa, 2 szafki nocne, stół+krzesła, fotele. Aneks kuchenny składa się z kuchenki elektrycznej, lodówki, czajnika elektryczego, naczyń. W łazience jest wanna, umywalka, wc, suszarka do włosów. Z okien roztacza się widok na całe pasmo górskie i kotlinę jeleniogórską.

więcej